مارت الکتریک یک فروشگاه آنلاین فروش تخصصی کالای برق صنعتی و غیر صنعتی می باشد که در سال 1399 راه اندازی شده است و فاز نخست یعنی تست و آزمایش و گرفتن مجوزهای قانونی آن تا اسفندماه 1399 به طول انجامید تا با یک وب سایت جامع و کاملا قابل اعتماد درخدمت هموطنان ایرانی باشیم.

 

 

 

در روزهایی که بیماری همه گیر کرونا باعث شد تا هرچه بیشتر بخاطر حفظ سلامتی خودمان و جامعه خروج از منزل را به حداقل برسانیم ، فروشگاه مارت الکتریک در زمینه فروش برخط (آنلاین) کالاهای برق صنعتی و غیر صنعتی شروع به فعالیت نمود. البته این فروشگاه مشتری محور بوده و شما میتوانید در صورتی که قیمتی پایین تر از وب سایت ما دارید ، اطلاع رسانی کنید تا همکاران ما در اسرع وقت آن را پیگیری نمایند. چرا؟

فروش تنها شروع یک دوستی است !

در مارت الکتریک شعار دوستی و ارتباطی صمیمی همیشه وجود داشته و خواهد داشت و مشتریان ما از لحظه ی خرید تا زمان دریافت و تست محصول از پشتیبانی ما برخوردار خواهند شد و حتی مشتریانی که نیاز به مشاوره در خصوص خرید محصولی خاصی را دارند را می توانند از مشاوره رایگان مارت الکتریک برای خرید هرگونه کالای برق صنعتی و الکتریکی استفاده نمایند.

کافی است که برای دریافت مشاوره تنها از راههای ارتباطی ما استفاده نمایند.

 

مارت الکتریک چه چیزی می فروشد؟

مارت الکتریک ، یک فروشگاه تخصصی در زمینه برق و الکتریک می باشد و بعد از فاز تست و دریافت مجوزهای قانونی از وزارت خانه ها و مراکز معتبر ایران که نمونه این مجوزها در قسمت انتهای سایت قابل رویت است، شروع به فروش فاز اول محصولات برق صنعتی و کالای الکتریکی و روشنایی نموده است که در این بین می توان به محصولات شرکتهایی همچون هواکش ها و محصولات تهویه دمنده ، پروژکتور و والواشر صبا ترانس ، تجهیزات اتوماسیون شیواامواج و کالاهای روشنایی دلتا اشاره نمود. 

مجموعه مارت الکتریک در فاز دوم خود شروع به فروش محصولات متنوع تر دیگر برندها نیز خواهد نمود تا دامنه خدمات و فروش خود را برای کلیه سلیقه های موجود در بازار گسترش دهد. اما در این مدت مارت الکتریک با توجه به دسترسی به تمام بازارهای دست اول کالای برق و الکتریکی در ایران و همکاری متقابل صمیمانه با اکثر برندهای معتبر داخلی و نمایندگان برندهای معتبر خارجی ، قدرت و توانایی انجام کلیه سفارشات شما عزیزان را دارد.

مشتریان مارت الکتریک

دربین همه ی مشتریان مارت الکتریک که این مجموعه برای تک تک آنها ارزش و احترام قائل است ، چند مشتری سرشناس این مجموعه را با افتخار معرفی می نماید:

 

لبنیات پاک

شرکت لبنیات پاک

تولید کننده محصولات لبنی پاستوریزه

شرکت سپید ماکیان

ســپـــید مــاکــــیانـ
تولید مرغ با برند سمین

کانون تبلیغات ساحل آرام

کانون تبلیغات ســـاحــــل آرامــ
متخصص در تبلغات

تــیــــمـ مـــارتــ الـــکــتـــریــکـــ

مریم رحیمی

مریم رحیمی
موسس و بنیانگذار و صاحب امتیاز

مریم رحیمی به عنوان کارشناس فروش ، مدیر مسئول و صاحب امتیاز مجموعه مارت الکتریک می باشند.

حسین محسن آبادی

حــسـیـنـ مـحـسـنـ آبـادیـ
دیجیتال مارکتر

حسین محسن آبادی مغز متفکر بازاریابی دیجیتال و مدیر اجرایی مجموعه مارت الکتریک می باشد.

سارینا رضایی
توسعه دهنده / کدنویس

سارینا رضایی ، توسعه دهنده و کدنویس خلاق مجموعه برق صنعتی مارت الکتریک می باشد.

محمدرضا رحیمی
گرافیست

بی شک این تیم یک گرافیست درجه یک به نام محمدرضا رحیمی را در کنار خود دارد.

مشاهده این پست در سایت گوگل

مشاهده این پست در medium.com