مارت الکتریک یک فروشگاه آنلاین فروش تخصصی کالای برق صنعتی و غیر صنعتی می باشد که در سال 1399 راه اندازی شده است و فاز نخست یعنی تست و آزمایش و گرفتن مجوزهای قانونی آن تا اسفندماه 1399 به طول انجامید تا با یک وب سایت جامع و کاملا قابل اعتماد درخدمت هموطنان ایرانی باشیم.

 

 

 

در روزهایی که بیماری همه گیر کرونا باعث شد تا هرچه بیشتر بخاطر حفظ سلامتی خودمان و جامعه خروج از منزل را به حداقل برسانیم ، فروشگاه مارت الکتریک در زمینه فروش برخط (آنلاین) کالاهای برق صنعتی و غیر صنعتی شروع به فعالیت نمود. البته این فروشگاه مشتری محور بوده و شما میتوانید در صورتی که قیمتی پایین تر از وب سایت ما دارید ، اطلاع رسانی کنید تا همکاران ما در اسرع وقت آن را پیگیری نمایند.

فروش تنها شروع یک دوستی است !

در مارت الکتریک شعار دوستی و ارتباطی صمیمی همیشه وجود داشته و خواهد داشت و مشتریان ما از لحظه ی خرید تا زمان دریافت و تست محصول از پشتیبانی ما برخوردار خواهند شد و حتی مشتریانی که نیاز به مشاوره در خصوص خرید محصولی خاصی را دارند را می توانند از مشاوره رایگان مارت الکتریک برای خرید هرگونه کالای برق صنعتی و الکتریکی استفاده نمایند.

کافی است که برای دریافت مشاوره تنها از راههای ارتباطی ما استفاده نمایند.

 

مارت الکتریک چه چیزی می فروشد؟

مارت الکتریک ، یک فروشگاه تخصصی در زمینه برق و الکتریک می باشد و بعد از فاز تست و دریافت مجوزهای قانونی که نمونه این مجوزها در قسمت انتهای سایت قابل رویت است، شروع به فروش محصولات تاسیسات برق صنعتی، کالای الکتریکی و روشنایی، تاسیسات برق ساختمانی و تجهیزات موتورخانه نموده است که در این بین می توان به محصولاتی همچون تهویه مطبوع مانند تجهیزات چیلر، تجهیزات هواساز، تجهیزات گرمایشی همچون دیگ و مشعل، تجهیزات روشنایی مانند پروژکتور و والواشر صبا ترانس ، لامپ و روشنایی دلتا، تجهیزات اتوماسیون شیواامواج و محصولات برق صنعتی و تابلویی مانند کنتاکتور، کلید اتوماتیک، کلید مینیاتوری و کلید محافظ جان از برندهایی مانند پارس فانال، اشنایدر اصل و زیمنس اصل اشاره نمود. البته در سال 1402 مارت الکتریک فروش محصولات روشنایی خود را گسترش داده و نمایندگی فروش محصولات لامپ و روشنایی پارس انرژی و نگین آسیا را اخذ نموده و همچنین در خصوص نورپردازی، هنر نور و رنگ را گسترش داده و با کیفیت ترین محصولات نئون و ساخت تابلو نئون را در کارگاههای مجهز خود راه اندازی نموده است.

مجموعه مارت الکتریک اکنون شروع به فروش محصولات متنوع تر دیگر برندها نیز نموده است تا دامنه خدمات و فروش خود را برای کلیه سلیقه های موجود در بازار گسترش دهد. اما در این مدت مارت الکتریک با توجه به دسترسی به تمام بازارهای دست اول کالای برق و الکتریکی در ایران و همکاری متقابل صمیمانه با اکثر برندهای معتبر داخلی و نمایندگان برندهای معتبر خارجی ، قدرت و توانایی انجام کلیه سفارشات شما عزیزان را دارد.

مشتریان مارت الکتریک

دربین همه ی مشتریان مارت الکتریک که این مجموعه برای تک تک آنها ارزش و احترام قائل است ، چند مشتری سرشناس این مجموعه را با افتخار معرفی می نماید:

 

لبنیات پاک

شرکت لبنیات پاک

تولید کننده محصولات لبنی پاستوریزه

شرکت سپید ماکیان

سپید ماکیان
تولید مرغ با برند سمین

کانون تبلیغات ساحل آرام

کانون تبلیغات ساحل آرام
متخصص در تبلغات

سازمان ملی استاندارد ایران

سازمان ملی استاندارد ایران
صدور مجوزهای استاندارد ملی

شرکت کک طبس

شرکت کک طبس
تولید کننده کک صنعتی

تیم مارت الکتریک

مریم رحیمی

مریم رحیمی
Founder & CEO

Sales and Marketing, Team Leader & Manger

حسین محسن آبادی

حــسـیـنـ مـحـسـنـ آبـادیـ
Business Analyzer & Co-Founder

Business Developer, Business Consultant, Digital Marketer

سارا احمدی

سارا احمدی
Digital Marketer

Digital Marketer, Web-site Manager, SEO

لیلا کاظمینی
Social Network

Business Consultant, Social Media and Network Specialist, Content Marketer

مشاهده این پست در سایت گوگل

مشاهده این پست در medium.com

دیدگاهتان را بنویسید