آموزش تخصصی طراحی و تولید انواع تابلوهای نئون

طراحی و تولید تابلو نئون بدون شک جزو کسب و کارهای بدون سرمایه است! Zero-budget به کسب و کارهایی که بدون سرمایه شروع به فعالیت می کنند و از آن به کسب درآمد میرسند، گفته می شود.

تابلو نئون چیست و چه کاربردی دارد؟

نئون کافه طراحی شده در مارت الکتریک

چرا برای کسب و کار خود باید از تابلو نئون استفاده کرد؟

چرا برای کسب و کار خود باید از تابلو نئون استفاده کرد؟

قیمت یک تابلو نئون حرفه ای چقدر است؟

هر تابلو نئون بسته به نوع سفارش، ابعاد و متریالی که در طراحی و ساخت آن استفاده می شود قیمت گذاری می شود. تابلوهای نئون همانند یک بوم نقاشی جلوه ای زیبا به محیط پیرامون ما میدهند که با توجه به رنگ بندی های بسیار متنوع خود و نور یک دست آن و ظرافتی که در آموزش های تخصصی ما یاد می گیرید، هنر نوینی را ارائه می کنید که قیمت گذاری روی این محصولات را کمی دشوارتر می کند. البته کم نیستند تابلوهای نئونی که از کیفیت و ظرافیت بی بهره هستند و تنها برای سودجویی تولید می شوند.

مجموعه ما در نظر دارد تا این فرصت را در اختیار علاقه مندان به دنیای نور و برق قرار دهد تا بتوانند با دانش روز دنیا و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال به همراه آموزش تخصصی طراحی و تولید تابلوهای نئون، بتوانند درآمد بسیار مناسبی برای خود داشته باشند.

هزینه تمام شده تولید یک تابلو نئون چقدر است؟

هزینه های تمام شده طراحی و تولید یک تابلو نئون بر اساس مواد اولیه و نوع و کیفیت متریالی که استفاده می شود محاسبه می گردد، البته همانطور که در قسمت قبلی عنوان کردیم، قیمت نهایی یک تابلو نئون مجموعه ای از هزینه های تمام شده بعلاوه زمان و مهارت طراح آن تابلو محاسبه می گردد.

تابلو نئون چگونه به بهبود کسب و کار کمک می کند؟

دیده شدن، تبلیغات، روشهای بازاریابی و فروش، همه و همه از ارکان اساسی یک کسب و کار به شمار میروند، البته 80 درصد مشتریان تابلوهای نئون، از مشاغلی همچون مغازه ها، رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، سالن های زیبایی و اکثر مکانهایی که پذیرای مشتریان متنوعی هستند می باشد.

آگاهی از برند، یکی از مهمترین و اساسی ترین قسمت یک کسب و کار است، از طرفی برند شخصی، چیزی که با آن یک بیزینس شناخته می شود جزو جدا نشدنی بازاریابی یک کسب و کار است. طراحی و تولید نئون برای یک کسب و کار، چه برای برندینگ و آگاهی از برند باشد و چه برای زیبایی و جلوه ی محیط کسب و کار شما، قطعا روی مخاطبین شما تأثیر خواهد گذاشت. استفاده از رنگ نور خاص و المانهای بیاد ماندنی قطعا یک کسب و کار را متمایز خواهد کرد.

از این رو طراحی و تولید تابلوهای نئون به عنوان یکی از کانالهای جدید و نوآورانه بازاریابی به شمار می رود که با دانش و مهارت تخصصی ای که مجموعه ما در اختیار شما قرار می دهد، در کنار رشد خود، به رشد یک کسب و کار نیز می تواند کمک قابل توجهی نماید.

برگزاری دوره آموزش تخصصی طراحی و تولید صفر تا 100 تابلو نئون

مجموعه مارت الکتریک با همکاری تیم طراحی و تولید تابلوهای نئون درصدد برگزاری دوره های تخصصی آموزش طراحی و تولید انواع تابلوهای نئون شده است. لذا از علاقه مندان به این فرصت شغلی خواهشمند است تا با پر کردن اطلاعات فرم ذیل، منتظر تماس کارشناسان ما باشند.
    لطفا مشخصات محصول سفارشی خود را برای ما ارسال کنید. (ابعاد، رنگ نور و ...)

    تعداد کاراکتر:0

    لطفا فایل تصویر سفارشی خود را بارگذاری کنید. (پسوند .jpeg و .jpg و .png و .pdf قابل قبول است)


    دیدگاهتان را بنویسید